KARPAT KEBAB RZESZóW, PODKARPACKA

Ostatniaopinia


4 gwiazdek z 448 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Karpat Kebab Rzeszów, Podkarpacka. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

31 maj 2026 o 20:05 Lawasz smaczny dostawa na czas. Jedynie zamawiałem zwykłą puszkę pepsi a dostałem bez cukru i o smaku wanili gdzie nie przepadam za nim.
28 maj 2026 o 17:42 Już któryś raz pomimo zamówienia kapsalona z mięsem z kurczaka znajduje w nim pojedyncze kawałki mięsa wołowego. Tym samym Kapsalon ląduje w koszu, bo mięsa wołowego nie mogę jeść. Szkoda, bo sam Kapsalon ma świetny smak.
26 maj 2026 o 9:11 Brak Ayrana w zamowieniu.
6 maj 2026 o 18:09 zatrułem się tym kebabem. drugi dzień z rzędu mam gorączkę i biegunkę
11 kwi 2026 o 19:15 Zamówienie bardzo smaczne, ale przyjechało całkowicie zimne.
1 kwi 2026 o 19:27 Kurier ani nie zadzwonił domofonem ani dzwonkiem do drzwi. Zamiast mięsa mieszanego była sama wołowina, w dodatku niedopieczona. Były dodatkowe oliwki, ale fety już nie. Trochę słabo...
25 mar 2026 o 16:47 Niestety ale ktoś kto przygotowywał tego kebaba zapomniał o jednym z najważniejszych składników czyli sosie, dosłownie było go ze 2 kropelki, a przez to mięso było suche :(
22 lut 2026 o 11:44 Zamówiony lawasz był smaczny, estetynie zapakowany, dostawa szybka. Z pewnością jeszcze zamówię .
18 lut 2026 o 17:34 Zamówienie dotarło punktualnie, kebsik cieplutki i pyszny jak zawsze :D